Rennprogram

Fredag 20. nov.

10.00 Langrenn sprint klassisk prolog
12.30 Langrenn sprint klassisk finaler

Lørdag 21. nov.

09.00 Langrenn 10 km klassisk kvinner
11.15 Langrenn 15 km klassisk menn
13.45 Kombinert Gundersen 2,5 km kvinner (Sendes forskutt 14.40)
14.15 Kombinert Gundersen 5 km menn

Søndag 22. nov.

09.00 Kombinert Gundersen 5 km kvinner (Sendes forskutt 11.00)
09.35 Kombinert Gundersen 10 km menn
11.30 Langrenn 15 km friteknikk menn
14.10 Langrenn 10 km friteknikk kvinner


Detaljprogram

Onsdag 18. november
08:00-16:00 Rennkontor åpent Stadion
Akkrediterings-dag. Alle må hente akkreditering
Torsdag 19. november
08:00-16:00 Rennkontor åpent Stadion
09:30-10:30 Offisiell trening sprint Stadion
12:00-16:00 Offisiell trening C/F 5km Stadion
14:00-16:00 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
18:00 Lagledermøte alle distanser Radisson BLU Resort
Fredag 20. november
08:00-16:00 Rennkontor åpent Stadion
08:00-09:55 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
10:00 Langrenn sprint klassisk, prolog Stadion
10:50-12:25 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
12:30 Langrenn sprint klassisk, finaler Stadion
16:00-18:00 Løyper åpen for kombinert + service Stadion
Lørdag 21. november
07:30-16:00 Rennkontor åpent Stadion
07:00-08:55 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
09:00 Langrenn kvinner 10 km klassisk Stadion
Ca. 10:10-11:10 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
11:15 Langrenn menn 15 km klassisk Stadion
12:50-13:40 Løyper åpen for kombinert + service Stadion
13:45 Kombinert Kvinner 2,5km Stadion
14:15 Kombinert NM Menn 5,0km Stadion
15:00-17.00 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
Søndag 22. november
08:00-16:00 Rennkontor åpent Stadion
07:00-08:55 Løyper åpen for kombinert + service Stadion
09:00 Kombinert Kvinner 5km Stadion
09:35 Kombinert Menn 10km Stadion
10:15-11:25 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
11:30 Langrenn menn 15km fristil Stadion
13:00-14:05 Løyper åpne for langrenn + service Stadion
14:10 Langrenn kvinner 10km fristil Stadion